Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
zielonakredka Offline
ojtam ojtam.
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #44
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
uwaga, bedzie post z dupy wziety

nienawidze, gdy osiem razy prosze kogos, zeby czegos nie robil, zeby nie ruszal moich rzeczy, zeby dal spokoj, a ten ktos i tak musi pchac lapy tam gdzie nie trzeba. no ilez razy mozna? czy ja mowie do sciany?
nienawidze tez, gdy ktos traktuje mnie jak dziecko. kur...cze! JESLI bede chciala to bede jesc, skoro nie nosze czapki to widocznie mam jakis wazny powod, skoro zrobilam cos tak, a nie inaczej, to widocznie tak chcialam! chyba nawet jak wyprowadze sie z domu to bede odbierac trzy razy dziennie telefon z pytaniem, czy cos jadlam, czy zrobilam to, tamto i sramto.

wkurza mnie tez moja glupota, gdyz zakupilam ludzika takiego do nauki rysowania, drewnianego, uczepionego na takim... drucie, a potem sobie przypomnialam, ze to moze nie wejsc jako bagaz podreczny. kurdekurdekurde. pieniadze wyrzucone w bloto bo to musi zostac w Norwegii, a potrzebne mi to jest na miesiac temu. jak juz wroce do Polski to znow bede musiala to kupic! Smutny
i ogolnie nie chce wracac do Polski, tam mnie wszyscy wkurzaja, nie lubie ludzi, z ktorymi jestem na roku, nie lubie ludzi z mojej miescowosci, jedyne co mnie ciagnie do domu to moj pies, za ktorym ogromnie tesknie.

yhh. tak. lepiej mi.
02-20-2012 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zielonakredka - 02-20-2012 07:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS