Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #2491
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Już zawieźliśmy pokrywę silnika do malowania. Teraz trzeba ogarnąć te wszystkie kabelki, uszczelki w silniku, które się stopiły. Ale będzie dobrze. Musi być.

Garbuski są rzeczywiście piękne, nie to, że chwalę bo takiego mam, ale tak ogólnie. Już dawno chcieliśmy mieć zabytkowe auto i jak tylko dwa lata temu pokazała się oferta sprzedaży to ani chwili nie zastanawialiśmy się nad kupnem. Co prawda całą poprzednią zimę robiliśmy przy nim (ja służyłam jako ruchomy statyw do lampy), ale było warto. Dzięki temu autku poznaliśmy fantastycznych ludzi, zwiedziliśmy ciekawe miejsca i wjechali tam gdzie nie można. No bo kto jeździł autem po zaporze w Solinie, he?
Teraz po tym wypadku okazało się, że tacy zapaleńcy jak my trzymają się razem, bo mieliśmy telefony od znajomych co się stało i czy potrzebujemy pomocy w naprawie.


Niestety nie pojedziemy w tym roku na Garbojamę swoim autkiem. Ale gdyby ktoś z Was był w Krakowie w najbliższą sobotę, to zapraszam pod Wawel. Pojawią się tam garbuski i ogórki z Polski i Europy. My też tam będziemy - zabierzemy się ze znajomymi.
07-01-2014 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 07-01-2014 09:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS