Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Written and stamped" czy w kopercie?
Autor Wiadomość
Monasi4 Offline
Katriana Syntia
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #19
RE: "Written and stamped" czy w kopercie?
Ja uwielbiam written and stamped i jak umawiam się na swapa to od razu zaznaczam, że wymieniam się na 1:1, ewentualnie po dwie, ale obie zapisane. Większość idzie na taki układ. A jeśli już w kopercie, to zapisane koniecznie. Wtedy wycinam znaczek z koperty i sama sobie klejem przyklejam do pocztówki (może to dziwne, ale pocztówka bez znaczka dla mnie wygląda strasznie dziwnie po prostu)
A jak już otrzymam czystą to sobie leży, przecież nie wyśle komuś pocztówki przedstawiającą inny kraj z Polski... Sama tak bardzo nie lubię, więc tego nie robię.
Zgadzam się jednak z Anią, znajomym można wybaczyć jeśli po prostu przywiozą pocztówkę, brak czasu, kasy, nie znalezienie poczty itp. Oraz to, że to jednak nie jest ich hobby (ludzie z PC w większości wiedzą, że pocztówki są wartościowe raczej zapisane ze znaczkiem), nie muszą się starać. Wiadomo miło jeśli znajdą czas na wysłanie, ale nie muszą. Równie fajnie jest dostać przywiezioną pocztówkę od znajomego jak written and stamped oficjalną. Jednak jak ktoś mi tak przywozi to i tak proszę o napisanie czegoś na pocztówce, jakiegoś wspomnienia z podróży i wtedy również zyskuje pocztówkową duszę i podróż Uśmiech

Profil PCPocztówki na wymianęWszystkie otrzymane pocztówki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2012 08:33 PM przez Monasi4.)
02-21-2012 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: "Written and stamped" czy w kopercie? - Monasi4 - 02-21-2012 08:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS