Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy (edycja 2013)
Autor Wiadomość
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #15
RE: Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy
Ok, widzę, że zainteresowanie udziałem w akcji jest i to nawet dość spore. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe zgłoszenia Uśmiech. W takim razie przystępujemy do dzieła!

W sobotę skontaktowałem się już z biurem WOŚP z pytaniem, czy nie mają nic przeciwko wykorzystaniu ich zmienionej nazwy. Odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem, ale jestem dobrej myśli, gdyż w podobnej akcji "Wielkiej Orkiestry Książkowej Pomocy", będącej inspiracją dla naszej i organizowanej przez moją znajomą, problemów z tym nie było Oczko. Nawiasem mówiąc, zachęcam również i do udziału w tej drugiej akcji Oczko.

Zapraszam do ponownej lektury pierwszego posta. Trochę przeedytowałem zasady. Ci z Was, którzy wyraźnie zadeklarowali się, że wyślą pocztówkę, są już wpisani na listę uczestników. Pojawił się także... konkurs Duży uśmiech.

Tych, którzy jeszcze się nie zadeklarowali zachęcam do zapisywania się Oczko.

(12-27-2012 06:54 PM)Mikis napisał(a):  Proponuję opcję alternatywną, licytacje pocztówek z różnych miejsc, z podpisami postcrosserów i innych osób orkiestrujących. Więcej licytacji to chyba lepiej. A zagraniczne byłyby bonusikiem.

Tak, zdecydowanie więcej licytacji to lepiej Oczko. Jako że lepiej się czuję w organizowaniu spraw w internecie, to ja pociągnę pierwotny pomysł. Do Ciebie mam zaś prośbę, jeśli jesteś oczywiście chętny, żebyś jako osoba mająca wprawę w organizowaniu takich spotkań pociągnął alternatywną wersję. Promocje obydwu wersji oczywiście można połączyć Oczko.

(12-27-2012 07:10 PM)pro-et-contra napisał(a):  jakbym była bogata,to ja bym wygrała tą akcjęSzczęśliwy a tak serio,to też się mogę przyłączyć Uśmiech

O tym samym pomyślałem Język. Niestety, będę jedyną osobą, która nie będzie mogła wziąć udziału w licytacji, ale pozostali uczestnicy - nie ma żadnych przeszkód, żeby wzięli w niej udział Uśmiech.

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-31-2012 10:52 AM przez Draakhan.)
12-31-2012 08:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy - Draakhan - 12-31-2012 08:36 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Serce Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy (edycja 2014) Draakhan 151 192,544 06-20-2014 08:22 PM
Ostatni post: jaagnie

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS