Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy (edycja 2013)
Autor Wiadomość
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #185
RE: Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy
Ok, wprawdzie planowałem zrobić coś z niewysłanymi kartkami dopiero na początku kwietnia, jak już będzie na 100% pewne, co nie dotarło, ale skoro ruszyło się na drugim forum, to tutaj też ruszamy równolegle.

W tej chwili następujące kartki nie zostały zadeklarowane jako wysłane:
  • A#011 - get_me_out (wysłaneodebrane)
  • A#024 - siadulka (wysłaneodebrane)
  • A#034 - xhopefulx (wysłaneodebrane)
  • A#035 - myszka07 (wysłaneodebrane)
  • A#044 - ANRYCH (wysłaneodebrane)
  • A#047 - madghoul (wysłaneodebrane)

4 dni temu do wszystkich osób, które na tamten dzień nie wysłały kartki, wysłałem przypomnienie. Z tego co widzę po "śledzeniu wiadomości" część adresatów zapoznała się z moją wiadomością lecz, z jednym wyjątkiem, nikt na nią nie zareagował... Pozostałe osoby na forum nie pojawiają się w ogóle. Można więc uznać, że kartki te nie zostaną już wysłane.

W związku z tym mam prośbę do chętnych osób, które miałyby ochotę przejąć czyjeś zobowiązania, o danie znać w tym wątku, że je przejmują Oczko. Fajnie by było, gdyby jednak yojek otrzymał od nas tyle pocztówek, ile zostało zadeklarowanych.

Jeśli ktoś wysłał pocztówkę, która do tej pory nie dotarła i stracił już wiarę w to, że Poczta Polska ją dostarczy, to jeśli ma taką możliwość, to proszę o wysłanie resendu. Aczkolwiek to również na zasadzie dobrej woli, a nie obowiązku Oczko.

A żeby dać dobry przykład, to przejmuję pierwszą z brzegu niewysłaną kartkę na swoje konto Duży uśmiech.

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-14-2013 10:27 PM przez Draakhan.)
03-13-2013 09:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy - Draakhan - 03-13-2013 09:18 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Serce Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy (edycja 2014) Draakhan 151 192,560 06-20-2014 08:22 PM
Ostatni post: jaagnie

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS