Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy (edycja 2014)
Autor Wiadomość
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #22
RE: Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy (edycja 2014)
Dzięki wielkie za wszystkie zgłoszenia - 43 kartki po niecałym dniu zbierania zgłoszeń bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły Duży uśmiech. Pierwszy post został o nie zaktualizowany.

Super, że dzięki slsl i Wariaty akcja przekracza granice Polski Duży uśmiech. Przy Waszych zgłoszeniach podałem w nawiasie nazwę kraju, co by zachęcić przyszłych licytujących. Jeśli ktoś jeszcze będzie wysyłać kartkę spoza Polski, to niech się pochwali skąd Oczko.

Ale to jeszcze nie wszystko. Wczoraj założyłem również wątek dla naszej akcji na oficjalnym, ogólnoświatowym forum postcrossingu. I na tę chwilę mamy już tam dwa pierwsze zgłoszenia Oczko.

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
12-26-2013 08:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy (edycja 2014) - Draakhan - 12-26-2013 08:29 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Serce Wielka Orkiestra Pocztówkowej Pomocy (edycja 2013) Draakhan 199 264,737 12-20-2013 06:38 PM
Ostatni post: Monika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS