Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loteria na 200 UNESCO [ZAKOŃCZONA]
Autor Wiadomość
Ania Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #1
Loteria na 200 UNESCO [ZAKOŃCZONA]
Ponieważ wczoraj dostałam kartkę z moim 200 obiektem UNESCO postanowiłam zrobić loterię Uśmiech.

Do wygrania kartka z tego albumu

http://fotoforum.gazeta.pl/a/64358.html

Ewentualnie jak ktoś woli niespodzianki i może poczekać to można wygrać kartkę z najbliższego obiektu UNESCO który odwiedzimy z Ryśkiem.

Żeby wziąć udział w loterii trzeba wymienić jeden z obiektów UNESCO który zwiedziliście albo bardzo chcecie zwiedzić i uzasadnić. Uzasadnienie może być krótkie Szczerbol.

Zgłoszenia zamykam za kilka dni więc proszę nie zwlekać z wpisami Oczko.

Profil na PC *** Moje pocztówki *** Rysiek Podróżnik *** Favs PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012 08:56 PM przez Ania.)
06-09-2012 09:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Loteria na 200 UNESCO
To ja zacznę Oczko
Ponieważ jestem patriotką to bym chciała zwiedzić wszystkie drewniane kościoły Małopolski, ponieważ byłam tylko w jednymNiezdecydowany Do Binarowej mam nie daleko więc, w którąś wolną niedzielę na pewno się wybiorę Oczko A dlatego że bardzo lubię klimat drewnianych kościółków.

A tak btw. możliwe że na liście znajdą się cerkwie z Brunar, Kwiatonia i Owczar - wszystkie bliziutko mnie Uśmiech + cerwkie na Ukrainie, bo taki jest projekt. Będzie to wiadome na przełomie września i października Uśmiech

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
06-09-2012 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #3
RE: Loteria na 200 UNESCO
Akropol Ateński!
W końcu muszę zobaczyć miejsce kultu mej ulubionej bogini! Język

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
06-09-2012 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ann Offline
znaczkowy podróżnik
****

Liczba postów: 269
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Loteria na 200 UNESCO
Te Wahipounamu

bo marzy mi się zwiedzenie Nowej Zelandii (i Australii) Uśmiech

Blog
Profil na PC
06-09-2012 02:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #5
RE: Loteria na 200 UNESCO
co prawda najbardziej chciałabym chyba takie kosmicznie egzotyczne i odległe, ale stawiając na realizm wybieram Mostar. po pierwsze dlatego, że kręcą mnie Bałkany, w tym właśnie Bośnia, w której wciąż widać skutki wojny, wciąż istnieją podziały i uprzedzenia, a odbudowany most w Mostarze już nie jest - tak jak kiedyś - symbolem współistnienia i wręcz symbiozy różnych narodów i wyznań.
po drugie dlatego, że Mostar i cała Bośnia kojarzą mi się trochę z naszą Polską, która kiedyś też była wielonarodowa i wielowyznaniowa i prosperowała w ten sposób bardzo dobrze. do czasu oczywiście. i tak jest też właśnie z Bośnią - niby nadal istnieją inne wyznania, inne narody, ale tego nie widać, dopóki nie ruszysz się tam, gdzie stanową one większość. a Mostar nie jest tutaj wyjątkiem - niby w mieście żyją i Chorwaci i Boszniacy i Serbowie, ale muzułmańska część nadal jest niechętna chorwackiej i vice versa.
po trzecie - ponieważ Mostar jest ponoć najpiękniejszym miastem w Bośni, Neretwa jest najpiękniejszą rzeką, a lata są tutaj najgorętsze i nigdzie człowiek się tak nie ochłodzi jak w zimnej wodzie tuż pod mostem.

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
06-09-2012 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Loteria na 200 UNESCO
A ja chciałbym zwiedzić Wielki Meczet w Dżenne! ^^ Dlatego, że to całkiem coś innego! :]

Cytat:Największa gliniana budowla sakralna, największy wolno stojący budynek z cegły suszonej i jedna z najbardziej znanych budowli w Afryce - tak w skrócie można opisać Wielki Meczet w Dżenne, w środkowym Mali.

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
06-09-2012 05:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #7
RE: Loteria na 200 UNESCO
a mi się marzy zobaczyć kiedyś Wulingyuan w Chinach.To rezerwat przyrody,naprawdę piekny,góry,wodospady,tropikalne rośliny Uśmiech)
tutaj zdjęcie
06-09-2012 06:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
margaretka02 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #8
RE: Loteria na 200 UNESCO
Bardzo chciałabym zobaczyć Angkor. Dlaczego? Bo to jedna z tych cywilizacji, których już nie ma. Po nas też kiedyś zostaną tylko kamienie.

Favy z Polski
06-09-2012 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
werciarad Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 650
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #9
RE: Loteria na 200 UNESCO
Ja bardzo chciałabym zobaczyć kopalnię Wieliczkę. Słyszałam, że jest tam cudnie i może uda mi się wybrać tam kiedyś Oczko

Favy z Polski
Blog
Postcrossing
Otrzymane - Polska
06-10-2012 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mariola Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 190
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
Post: #10
RE: Loteria na 200 UNESCO
A ja chciałabym zwiedzić Kamczatkę i jest tam Kronocki Park Narodowy, położony w samym sercu półwyspu Kamczatka.
Park Kronocki, jeden z najbardziej znanych w Rosji, większy od Yellowstone, został uznany przez UNESCO za rezerwat przyrody o światowym znaczeniu.
Marzy mi się takie dzikie miejsce bez chordy turystów

http://misiamisia-mariola.blogspot.com/
http://www.postcrossing.com/user/marbel12
06-10-2012 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nybatteri Offline
taka jedna ona
****

Liczba postów: 707
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #11
RE: Loteria na 200 UNESCO
Islandzka wyspa Surtsey, z racji tego, że Islandią jestem totalnie zauroczona. Zawstydzony
06-10-2012 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Petitek79 Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #12
RE: Loteria na 200 UNESCO
Ja to raczej odniosę się do miejsca które już odwiedziłem. A jest to Auschwitz. Ogromne przeżycie emocjonalne, duża dawka emocji. Poza tym wielka niepewność czego można się spodziewać po tym miejscu, a w tej chwili ogromne współczucie i szacunek do tego co widziałem.

A zobaczyć chciałbym Saint-Michel we Francji, bo tym krajem jestem zauroczony. A samo to miejsce działa mocno na moją wyobraźnię. Chciałbym zobaczyć na żywe oczy te pływy.
06-11-2012 07:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolekcja Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 310
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #13
RE: Loteria na 200 UNESCO
a ja bym chciała zobaczyć wreszcie Kościół Pokoju w Świdnicy, mieszkam tak blisko a nie mam jak się wybrać..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2012 07:44 AM przez kolekcja.)
06-11-2012 07:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zylia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 590
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #14
RE: Loteria na 200 UNESCO
Podobnie jak Petitek, też wybrałabym Auschwitz.
Z tą różnicą, że ja nigdy tam nie byłam. I właśnie dlatego chciałabym - historii nie lubię, ale uważam że jest to jedno z takich miejsc które trzeba odwiedzić. A przynajmniej ja taką potrzebę wewnętrzną odczuwam.
Miałam kiedyś możliwość pojechania tam z klasą, ale zrezygnowałam - byli w niej niepoważni ludzie, zachowanie typu sweet focie w piecu itp. O matko Tylko bym się za nich wstydziła, zdecydowałam że kiedyś pojadę tam ludźmi umiejącymi zachować szacunek.
06-11-2012 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #15
RE: Loteria na 200 UNESCO
A mogę po jednym z kraju i jednym zagranicznym? Język

Bo z kraju, to bym W KOŃCU chciała odwiedzić Malbork. Uwielbiam zamki, uwielbiam historię, uwielbiam gotyk, a poza stamtąd jest już tak blisko morza... Kiedy ja ostatnio byłam tak daleko na północy Huh

A z zagranicznych? Zdecydowanie moje marzenie podróżnicze numer 1, na liście nawet przed Barceloną czyli Machu Picchu. Czemu? Bo jako dziecko naoglądałam się Tajemnic Złotych Miast, które na tyle ogarnęły moją fantazję, że później rozczytywałam się we wszystkim o Inkach, Majach i Aztekach, a nawet jako nastolatka stworzyłam jakieś powieścidło przygodowe o tym jak to archeologowie odkrywają zaginione miasto Azteków, gdzie wciąż mieszkają ich potomkowie nie znający cywilizacji, toteż nie przyjmują ich z otwartymi ramionami, a mają zamiar ich złożyć w ofierze O matko Ja to miałam pomysły O matko I właśnie dlatego chciałabym odwiedzić Machu Picchu Serce

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2012 05:34 PM przez nemezis871.)
06-11-2012 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ania Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #16
RE: Loteria na 200 UNESCO
Ponieważ dzisiaj przyszło UNESCO numer 201 to dzisiaj zamykam loterię.

Zgłoszeń mamy 14 a Randomizer powiedział 14 czyli Nemezis Duży uśmiech. A jednak ostatni bedą pierwszymi Szczerbol.

Laura, proszę o PW z informacją którą kartkę wybierasz.

Profil na PC *** Moje pocztówki *** Rysiek Podróżnik *** Favs PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012 08:56 PM przez Ania.)
06-12-2012 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #17
RE: Loteria na 200 UNESCO [ZAKOŃCZONA]
Ale super, wybieram Kalwarię Zebrzydowską Serce Bo tego UNESCO mi brakuje, a którą to już piszę na pw Uśmiech Bardzo dziękuję!

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
06-12-2012 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  czarno-biala loteria swiatynna - zakonczona AnnaT 19 17,151 08-24-2012 01:13 PM
Ostatni post: Maxus
  loteria obrazkowa [ZAKOŃCZONA] sheepman 9 8,978 08-18-2012 02:49 PM
Ostatni post: Pasażerka
  loteria wyjazdowa [zakonczona] sheepman 21 19,660 08-17-2012 09:29 AM
Ostatni post: Pasażerka
  [ZAKONCZONA]Loteria bez sensu abuk 22 21,094 07-18-2012 04:59 PM
Ostatni post: zylia
  [Zakończona] Loteria blogowa Petitek79 17 16,457 07-14-2012 08:56 PM
Ostatni post: werciarad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS