|
ściana płaczu
|
|
| Autor | Wiadomość |
stalowamagnolia
Fanaticus Znaczkolizakus ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 2,490 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 6 |
|
||
| 08-29-2012 08:03 PM |
|
aszuelka
Mamuska ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 112 Dołączył: Aug 2012 Reputacja: -5 |
|
||
| 09-20-2012 11:01 AM |
|
Lia
Rozpoznają go na poczcie ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 765 Dołączył: Jul 2012 Reputacja: 2 |
|
||
| 09-20-2012 01:10 PM |
|
nybatteri
taka jedna ona ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 707 Dołączył: Mar 2012 Reputacja: 2 |
|
||
| 09-20-2012 01:18 PM |
|
aszuelka
Mamuska ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 112 Dołączył: Aug 2012 Reputacja: -5 |
|
||
| 09-20-2012 02:08 PM |
|
Pasażerka
partyzantka ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 3,160 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 18 |
|
||
| 09-20-2012 02:31 PM |
|
Lia
Rozpoznają go na poczcie ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 765 Dołączył: Jul 2012 Reputacja: 2 |
|
||
| 09-20-2012 03:33 PM |
|
zylia
Rozpoznają go na poczcie ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 590 Dołączył: Mar 2012 Reputacja: 4 |
|
||
| 09-21-2012 09:52 AM |
|
nybatteri
taka jedna ona ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 707 Dołączył: Mar 2012 Reputacja: 2 |
|
||
| 09-21-2012 12:56 PM |
|
nemezis871
Fanaticus Znaczkolizakus ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,370 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 4 |
|
||
| 09-24-2012 11:30 AM |
|
nemezis871
Fanaticus Znaczkolizakus ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,370 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 4 |
|
||
| 09-28-2012 12:32 PM |
|
stalowamagnolia
Fanaticus Znaczkolizakus ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 2,490 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 6 |
|
||
| 10-11-2012 07:08 PM |
|
Av3ntia
sezonowo uzależniona ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,843 Dołączył: Aug 2012 Reputacja: 5 |
|
||
| 10-15-2012 07:41 PM |
|
nemezis871
Fanaticus Znaczkolizakus ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,370 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 4 |
|
||
| 10-19-2012 01:29 PM |
|
Anusiak85
kartkowy nałogowiec ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 403 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 4 |
|
||
| 11-01-2012 12:20 PM |
|
Tulsa
Rozpoznają go na poczcie ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 613 Dołączył: Apr 2012 Reputacja: 0 |
|
||
| 11-01-2012 12:46 PM |
|
aszuelka
Mamuska ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 112 Dołączył: Aug 2012 Reputacja: -5 |
|
||
| 11-01-2012 01:22 PM |
|
hardgirl123
1000 pomysłów na raz ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,080 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: -1 |
|
||
| 11-02-2012 11:30 AM |
|
Av3ntia
sezonowo uzależniona ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,843 Dołączył: Aug 2012 Reputacja: 5 |
|
||
| 11-02-2012 03:56 PM |
|
Petitek79
Więcej czystych niż wysłanych ;) ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 128 Dołączył: Apr 2012 Reputacja: 1 |
|
||
| 12-19-2012 10:26 AM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Partnerzy:

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc




dzisiaj jak znam zycie znowu nic nie dostane. Odechciewa mi sie postcrossingu...
wysłałam w piątek w innym mieście i już są na miejscu, nie wiem o co może chodzić.

Nie będę tracić pieniędzy, po to by wiecznie dostawać Niemcy! Nie dość, że pierwszy od dwóch miesięcy, długo oczekiwany off to Niemcy, (miałam nadzieję, że dojdzie coś innego, w koncu kartkę zarjestrowano mi juz blisko 3 tygodnie temu!) to na dodatek jakieś książki na niej są ! Dziewczyna z Dortmnud - nie mogła posłać nawet głupiego multiview z Dortmundu, no nie mogła! Wie lepiej - bo lubisz czytać i ja też - no świetnie, to jak lubisz to czytaj ze zrozumieniem, że NIE CHCĘ ŻADNYCH: kwiatków, robaczków, piesków, książek, a jedynie ładnie proszę, o nawet multi, byle view. Nie, no w Dortmundzie nie ma wcale widoczków. Do widzenia postcrossingu, od dzisiaj tylko swapy.
I tyle dni już czekam i nic.... :<
Po nowy zapraszam na PW.

