Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RR na dobry początek
Autor Wiadomość
Asumix Offline
Éirí amach
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #121
RE: RR na dobry początek
Dotarła grupa 1 od Pasażerki i siaduli, dziękuję bardzo Serce są śliczne!

~ Swap ~ Favourites 1 ~ Favourites 2 ~ Kraków (zbieram) ~ Blog ~
02-23-2012 01:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sheepman Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #122
RE: RR na dobry początek
dzisiaj wyslane kartki z grupy 3B

02-23-2012 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #123
RE: RR na dobry początek
Jestem przekonany, że Ania by to tutaj napisała, ale po co czekać prawda ? Oczko

(02-23-2012 04:31 PM)ankaer napisał(a):  Poza tym RR od Bozi:
[Obrazek: RR_od_Bozi.jpg]
tj. Gr 2

z tematu "co przyniósł nam listonosz" czy jakoś tak

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-23-2012 05:08 PM przez Bozia.)
02-23-2012 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Qidass Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #124
RE: RR na dobry początek
Ja też mogę. Jak można to grupa siedem.

Blog Profil
02-24-2012 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
anusiagd Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #125
RE: RR na dobry początek
Czy moglabys otworzyc grupę 'wodną'? Mam trochę morza i rzeki Motławy w moim pudle Duży uśmiech
Może ktoś się skusi?

Otrzymane kartki z Polski || Ulubione

Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie Firefox
02-24-2012 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #126
RE: RR na dobry początek
Dzisiaj dostałem Krakał od Klaudii tj gr4
Dzięki wielkie Uśmiech

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
02-24-2012 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #127
RE: RR na dobry początek
(02-24-2012 02:42 PM)anusiagd napisał(a):  Czy moglabys otworzyc grupę 'wodną'? Mam trochę morza i rzeki Motławy w moim pudle Duży uśmiech
Może ktoś się skusi?

Mówisz i masz Oczko.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-24-2012 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #128
RE: RR na dobry początek
Ja bym do grupy 7 poprosiła :-)
02-24-2012 03:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #129
RE: RR na dobry początek
dotarła ostatnia kartka z gr 2 od BoziUśmiech
dziękiUśmiech
02-24-2012 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #130
RE: RR na dobry początek
(02-24-2012 02:57 PM)heksita napisał(a):  
(02-24-2012 02:42 PM)anusiagd napisał(a):  Czy moglabys otworzyc grupę 'wodną'? Mam trochę morza i rzeki Motławy w moim pudle Duży uśmiech
Może ktoś się skusi?

Mówisz i masz Oczko.

No i po co ja wczoraj oddawałam kilka wodnych kartek? O matko

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
02-24-2012 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ankaer Offline
aka overbreathing
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #131
RE: RR na dobry początek
(02-23-2012 05:07 PM)Bozia napisał(a):  Jestem przekonany, że Ania by to tutaj napisała, ale po co czekać prawda ? Oczko

(02-23-2012 04:31 PM)ankaer napisał(a):  Poza tym RR od Bozi:
[Obrazek: RR_od_Bozi.jpg]
tj. Gr 2

z tematu "co przyniósł nam listonosz" czy jakoś tak

o matko, na śmierć zapomniałam o.O wybaczysz Pawle? Oczko

Oferty || Blog || Favy z Polski || otrzymane

'Everybody suffers. Just being alive is suffering. Being alive is also very beautiful.'
02-24-2012 05:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #132
RE: RR na dobry początek
(02-24-2012 05:49 PM)ankaer napisał(a):  
(02-23-2012 05:07 PM)Bozia napisał(a):  Jestem przekonany, że Ania by to tutaj napisała, ale po co czekać prawda ? Oczko

(02-23-2012 04:31 PM)ankaer napisał(a):  Poza tym RR od Bozi:
[Obrazek: RR_od_Bozi.jpg]
tj. Gr 2

z tematu "co przyniósł nam listonosz" czy jakoś tak

o matko, na śmierć zapomniałam o.O wybaczysz Pawle? Oczko

Wszystko się dobrze skończyłoSzczęśliwy

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
02-24-2012 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #133
RE: RR na dobry początek
A ja bym poprosiła o dopisanie do grupy 5 i 8 Uśmiech
A gdyby powstała jeszcze jedna multi view to ja bardzo chętnie Uśmiech
02-24-2012 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
betkap Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 70
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #134
RE: RR na dobry początek
Kartki z gr 3 wysłane. Dziś dostałam z tej grupy kartkę od Hedonica - śliczny Kraków - Dziękuję za kartkę i za wszystkie autografy z mini spotkania!Uśmiech
02-24-2012 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #135
RE: RR na dobry początek
OK, zaktualizowane.

Stworzyłam nową grupę multi view, ale żeby nie było nudno, temat brzmi "ulubione miasto" Oczko. Mam nadzieję, że się spodoba.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-24-2012 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #136
RE: RR na dobry początek
jak dla mnie OK Uśmiech dziękuję Uśmiech
02-24-2012 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Hiiri Offline
Co ma Mysza?
***

Liczba postów: 175
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #137
RE: RR na dobry początek
Dostałam wczoraj kartkę od Romanka. Bardzo dziękuję!

Mój blog || PC || Wymiana || Polska - ulubione || Last.fm
02-25-2012 09:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #138
RE: RR na dobry początek
nie mam żadnych multi z mojego ulubionego miasta ;C ale simple z ulubionym miastem bym znalazła... Duży uśmiech

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-25-2012 09:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #139
RE: RR na dobry początek
Pocztówki z grupy 7 (multi) poleciały dziś do skrzynki Uśmiech

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
02-25-2012 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #140
RE: RR na dobry początek
Jak się Basia zgodzi, mogę przemianować grupę z ulubionym miastem na multi i single Uśmiech.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-25-2012 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS