Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam/zamienię się :)
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1
szukam/zamienię się :)
Mam takie zapytanieUśmiech Wiem, że wiele osób z Was robiło zamówienie u Cioci Claudii, a zauważyłam, że wśród kartek dostępnych tam m.in. kartka z Bilzne oraz Binarowej czyli jedyne dwa UNESCO, których mi brakuje do skompletowania mojej kolekcji UNESCO polskich (mam je czyste, ale to nie to samo Duży uśmiech)

Czy ktoś z Was chciałby się wymienić? w zamian oferuję to co można znaleźć w moim albumie for trade w podpisie (zaraz go zresztą będę uzupełniać).

Tak dla zobrazowania poszukuję pocztówek:

Binarowa

[Obrazek: 24.jpg]

Bilzne
[Obrazek: 25.jpg]

Plus do skompletowania zamków wielkopolskich poszukuję kartki z Winnej Góry
[Obrazek: 133.jpg]

Plus do skompletowania kolekcji pocztówek ze wszystkich stolic województw potrzebuję: Rzeszowa i Olsztyna Uśmiech Gdyby ktoś miał, to też będę chętna na wymianę. Proszę o wiadomość tutaj, albo PW (a album for trade będę uzupełniać sukcesywnie jak sądzę do jutra, ale już jest w nim dużo)

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-23-2013 05:56 PM przez nemezis871.)
05-23-2013 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
werciarad Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 650
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: szukam/zamienię się :)
ja mogę zaproponować tylko taki Rzeszów https://picasaweb.google.com/10824738258...2637675618

Favy z Polski
Blog
Postcrossing
Otrzymane - Polska
05-23-2013 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monika Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #3
RE: szukam/zamienię się :)
Ja mam Winną Górę - dokładnie tę, co powyżej.

PL favy
Picasa favs
Otrzymane z Polski
Na wymianę
05-23-2013 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #4
RE: szukam/zamienię się :)
O, ja na obie jestem chętna Uśmiech Szkoda, że ten Rzeszów to multi, ale nie będę wybrzydzać, bo się chyba nie doczekam Uśmiech W takim razie można sobie wybrać coś ode mnie (miałam uzupełnić folder for trade o jakieś 40 kartek, ale padł mi komputer, a skany/zdjęcia mam na nim, teraz korzystam z kompa brata Smutny wiec nie tu wszystkich, które mam dostępne. Czekam więc na wiadomość z wybranymi pocztówkami, albo jeśli wolicie poczekać, to obiecuję, że za kilka dni będzie album aktualny (wtedy też można przesłać kartki, byście nie czekały za długo).

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
05-24-2013 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #5
RE: szukam/zamienię się :)
mam obie, więc jeśli nikt się do tej pory nie zgłosił to możesz na mnie liczyć Uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
05-24-2013 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #6
RE: szukam/zamienię się :)
lNie, nikt się nie zgłosił więc ja oczywiście chętnie Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
05-25-2013 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #7
RE: szukam/zamienię się :)
Zdobyłam dziś Binarową (w końcu! 15 km ode mnie a nigdy nie byłam w kościółku) na dniach dziedzictwa kulturowego Unesco, i zaliczyłam dziś zarówno Binarową jak i Sękową (bo mieli tam pocztówki o które trudno w Gorlicach choć to tak bliskoJęzyk).

Ale mam inną Binarową niż pokazałaś, ale widzę że Pasażerka już ubiegła wszystkich Oczko

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
05-26-2013 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Satai Offline
Delenn of Mir
*****

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #8
RE: szukam/zamienię się :)
Aaaaa!!!! Wiedziałam, wiedziałam! Miałam jechać dziś do Binarowej i Sękowej na Dni Dziedzictwa po pocztówki, ale musiałam iść do pracy :/

A normalnie te pocztówki są tam dostępne czy były tylko na Dni Dziedzictwa?
05-26-2013 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #9
RE: szukam/zamienię się :)
Paulino, mimo wszystko jestem chętna, jeśli Ty chcesz Uśmiech Najwyzej bede miala dwie Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
05-27-2013 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #10
RE: szukam/zamienię się :)
(05-26-2013 09:27 PM)Satai napisał(a):  Aaaaa!!!! Wiedziałam, wiedziałam! Miałam jechać dziś do Binarowej i Sękowej na Dni Dziedzictwa po pocztówki, ale musiałam iść do pracy :/

A normalnie te pocztówki są tam dostępne czy były tylko na Dni Dziedzictwa?

W Binarowej pytałam to pocztówki są tylko dostępne u Pani przewodnik (w niedzielę były na stoisku). W Sękowej były w kościółku, ale normalnie nie jest on tak zawsze otwarty. Musiałabym się kiedyś przejechać w tygodniu rowerkiem i sprawdzić czy po południu gdzieś nie były by dostępne w zachrystii. Bo tak to w sumie ciężko.

Laura a masz jakąś czystą Binarową? Wymienię się na zapisaną od Ciebie Oczko Sękowej też nie mam wypisanej, więc jak masz którąś z tych to ja też chętnie.

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
05-27-2013 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #11
RE: szukam/zamienię się :)
Paulina, przejrzę, bo mam w tym pudle wszystko i nic Duży uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
05-27-2013 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #12
RE: szukam/zamienię się :)
No więc tak, z tego co pamiętam, to w czasie, kiedy zakładałam ten wątek to mi się komp totalnie rozsypał na dłuższy czas i w pracy miałam totalnie zamęt i udało mi się przeprowadzić może dwie wymiany. A przyznam, że wciąż byłabym chętna, więc może nie będę tworzyć nowego wątku tylko dopiszę tutaj czego poszukuję:

1) Binarowa
2) Bilzne
3) Cokolwiek z cerkiewek Podkarpacia czyli UNESCO 2013
4) Pocztówka z Olsztyna lub Rzeszowa
5) Lub jakakolwiek stolica byłego województwa wyliczając (z wyjątkiem takich miast jak): Katowice, Wrocław, Warszawę, Kraków, Opole, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Lublin, Kielce, Bielsko-Białą, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Częstochowę, Wałbrzych, Jelenią Górę, Nowy Sącz, Piotrków Trybunalski, Płock, Przemyśl, Siedlce, Wałbrzych, Radom, Włocławek, Zieloną Górę i Zamość Uśmiech (dla ułatwienia tutaj jest spis byłych województw: http://pl.wikipedia.org/wiki/Podzia%C5%8...1975-1998)
Kartki mogą być nawet multi, nie przeszkadza mi to, aczkolwiek wolę jednak single
6) Za cokolwiek z poszukowanych Limb mogę przesłać nawet kilka pocztówek : https://plus.google.com/photos/101122452...banner=pwa chociaż nie łudzę się, że jest ich mało na rynku Smutny

No i wreszcie muszę też przyznać, że mam mnóstwo kartek czystych, mój folder na wymianę to tylko część tych kartek, nie chcę ich sprzedawać, ani oddawać, więc jakby ktoś był chętny na większą wymianę od 5 w kopercie (i w zwyż) na tyle samo również zapisanych w kopercie, to ja bardzo chętnie się wymienię. Wolę mieć 10 wypisanych, bez znaczków niż pustych, na których wysłanie mnie nie stać Zły

Aha, oferuję w zamian kartki z mojego albumu for trade (w podpisie), ale można pytać bo nie mam skanera i może się okazać, że mam coś z waszych favów, ale skanu nie ma w galerii - poza tym przyznam, że nie do końca ją ogarnianm.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-14-2013 09:26 PM przez nemezis871.)
11-13-2013 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
werciarad Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 650
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #13
RE: szukam/zamienię się :)
jeśli byłabyś chętna to ja posiadam: Przemyśl, Rzeszów, Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Bydgoszcz, a tutaj jest mój album: https://picasaweb.google.com/10824738258...DoWysAnia/

Favy z Polski
Blog
Postcrossing
Otrzymane - Polska
11-14-2013 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Av3ntia Offline
sezonowo uzależniona
******

Liczba postów: 1,843
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5
Post: #14
RE: szukam/zamienię się :)
Laura, ja oczywiście oferuję jaką tylko kartkę chcesz z Bielska-Białej, napisz pw Uśmiech

Zmieniłam adres Uśmiech Po nowy zapraszam na PW.
11-14-2013 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #15
RE: szukam/zamienię się :)
Kochane tam jest słowo ,,wyliczając", a nie ,,przede wszystkim" z miast, które obie wyliczyłyście kartki mam Zawstydzony Z Bielska to nawet sama sobie przywiozłam Duży uśmiech ale dziękuję za propozycję Duży uśmiech

Weronika, do Ciebie piszę pw Uśmiech Bo dojrzałam coś wśród Twoich Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-14-2013 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Av3ntia Offline
sezonowo uzależniona
******

Liczba postów: 1,843
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5
Post: #16
RE: szukam/zamienię się :)
Właśnie nie byłam pewna znaczenia tego słowa Szczęśliwy To rozejrzę się jeszcze niedługo za resztą.

Zmieniłam adres Uśmiech Po nowy zapraszam na PW.
11-14-2013 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #17
RE: szukam/zamienię się :)
Pod adresem, który podałaś jest coś takiego:

W Wikipedii nie ma jeszcze artykułu pod taką nazwą. Możesz wykonać jedną z poniższych czynności: napisać nowy artykuł Podział administracyjny Polski 1975-1998)

A jeżeli "wyliczając" znaczy w tym zdaniu to samo co "z wyjątkiem", to ja bym miała coś innego od wymienionych.
11-14-2013 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #18
RE: szukam/zamienię się :)
To chyba o to chodziło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Podzia%C5%8..._1975-1998 Oczko

nemezis wysłałam do Ciebie pw Oczko

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
11-14-2013 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #19
RE: szukam/zamienię się :)
A już myśłałam, że to dodatkowe zadanie dla nas, ha, ha, haUśmiech
11-14-2013 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #20
RE: szukam/zamienię się :)
Faktycznie, źle wkleiłam linka i właśnie o ten podział mi chodziło Uśmiech

Marmolada, Słupsk jednak mam, ale ten, który proponujesz mi się podoba, więc nie zaszkodziłoby mieć dwa Uśmiech Chyba nawet od Ciebie mam ten w białej ramce z kolegiatą Uśmiech Przejrzę Twoją galerię dokładnie pod kątem brakujących i mam nadzieję, że sobie znajdziesz coś u mnie Uśmiech

Basiu - tak wyliczając znaczy, z wyjątkiem w tym zdaniu Szczęśliwy Prawdę mówiąc nawet nie pomyślałam, że ,,wyliczając" można też zrozumieć zupełnie odwrotnie i się zdziwiłam, widząc dwa pierwsze posty. W takim razie to ja chętnie, naprawdę nie jestem wybredna, lubię nawet multi, jeśli tylko chodzi o miejscowości, z których nie mam kartek Uśmiech


Aha Uśmiech Rzeszów już sobie zaklepałam, więc można go dołożyć do miast skreślonych :]

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-14-2013 09:28 PM przez nemezis871.)
11-14-2013 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS