Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #368
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
romanek, dla mnie to brak szacunku dla drugiej osoby... a taka kartka to zwykły śmieć. Oczywiście są osoby, które takie "perełki" kolekcjonują, ale chyba idea postcrossingu jest inna. I powiem szczerze, ze tłumaczenia typu, że u mnie nie ma pocztówek, w chwili, gdy w internecie można kupić pocztówki różnorodne, są żadnym tłumaczeniem. A jeżeli nie mam czegoś, ani możliwości tego zakupu, to się w coś nie angażuje Język
A najgorsze jest to, że osoby wysyłające takie cuda, same oczekują wszystkiego co najpiękniejsze.
Ja za to dostałam piękną kartkę z Białorusi, tylko zanim ją wypisano, została moczona chyba w herbacie O matko Zastanawiam się co z tym zrobić, kartka wygląda jak smieć i pomimo pięknego zdjęcia to obrzydzenie mnie bierze jak się na nią patrze Podejrzany

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
04-26-2014 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - marmolada - 04-26-2014 12:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS