Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
AnnaT Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #99
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
Mnie ostatnio ktos z USA (facet) przyslal jakis "barcode for Jesus", niby kartka, ale cala uslana barcode'ami, niektore wyciete z opakowan i nalepione.
Z tylu tylko naklejka, ze to "dla Jezusa" i adres zwrotny nadawcy wraz z ID.
Jako, ze nie nazywam sie Jezus, wyrzucilam do kosza bez rejestrowania.

Dostalam tez dwa razy handmejdowego smiecia z Turcji, oba bozonarodzeniowe. Pierwszy gdzies tak w polowie grudnia, ale nie zarejestrowalam, bo maz sprzatal i jak sam powiedzial "wyrzucil tego smiecia". Drugi raz przyszlo dokladnie takie samo bozonarodzeniowe smieciowe handmejdowe okropienstwo wczoraj z notka "ze chyba tam u was po tym tsunami to poczta jeszcze nie za bardzo dobrze dziala, bo nie dostalas mojej pierwszej kartki. Wiec wysylam powtornie".
Jako ze u nas zadnego tsunami nigdy nie bylo, nie mialam pojecia o czym ona pisze. A kawalek tektury z nagryzmolona galazka choinki i z naklejona wycieta z jakiegos pisma bombka, nie jest dla mnie kartka, wiec wyrzucilam.

Ciekawe czy wysle po raz trzeci.

Dostalam tez okropienstwo od babki z Pennyslvanii. Ale przynajmniej kartka. Zarejestrowalam i powiedzialam, ze to najgorszy smiec jaki dostalam z USA do tej pory. Nie chcialam rejestrowac, ale zrobilam to tylko po to, zeby jej powiedziec, ze to przez takie osoby jak ona nie chce mi sie juz bawic w postcrossing, bo jak ktos nie ma kasy na ladna kartka, to niech poczeka az ma kase i niech wtedy losuje.

Ona do mnie z pyskiem, ze ona ladne kartki wysyla i od bezczelnych chamow mnie wyzwala, piszac ze poda mnie do adminow, bo takie osoby jak ja to powinno sie usunac ze strony. LOL.

na wsi w Japonii
03-25-2012 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - AnnaT - 03-25-2012 12:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS