Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #168
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
(05-10-2012 03:13 PM)Pasażerka napisał(a):  powiedz mi proszę, kiedy JA coś takiego napisałam? bo jakoś sobie nie przypominam, żebym twierdziła, że nie wolno wysyłać takich kartek.

A gdzie ja napisałem, że ty. Napisałem, że wy, czyli ktoś z tego forum. Uśmiech
(05-10-2012 03:12 PM)pro-et-contra napisał(a):  wg. regulaminu należy rejestrować wszystko,co do nas przychodzi.
od Ciebie zależy,czy coś zarejestrujesz,czy nie,bo przecież admin do Ciebie do domu nie przyjedzie i nie zrobi przeglądu Ninja.
Ja nie rejestruje tylko jeśli kartka jest ewidentnie śmieciem,opakowaniem (czyli nie jest pocztówką,a tego już obowiązku rejestrować nie mam i mogę z czystym sumieniem sobie darowac), lub też widzę,że ktoś ewidentnie olał mój profil i wysłał coś byle jakiego domowej roboty (bardzo drażnią mnie osoby,które wysyłają byle co,licząc na zarejestrowanie a w zamian dostają normalne pocztówki,za które ktoś musiał zapłacić.) lub coś totalnie nietrafionego (jak kartka urodzinowa,którą ktoś wysłał mi ostatnio,urodziny mam w lutym,więc to jest ewidentnie pozbywanie się tego,co komuś zostało O matko). Nie zarejestrowałam też self-printa,bo jak dla mnie to kawałek kartki ksero.Może kiedyś ją zarejestruje,ja nie oszczędzam w taki chamski sposób.
Pocztówki rejestruje,ale tak jak mówie - tylko jeśli komuś się wybitnie nie należy,nie rejestruje.Zawsze szukam dobrych chęci,ale czasami ciężko je znaleźć.

Dzięki za wytłumaczenie! Szczęśliwy


Proszę oto zdjęcie kartki, czy normalna pocztówka jest w stanie się tak zgiąć?

http://postimage.org/image/vmedca329/

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2012 04:03 PM przez 97didek.)
05-10-2012 03:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - 97didek - 05-10-2012 03:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS