Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
Hiiri Offline
Co ma Mysza?
***

Liczba postów: 175
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #179
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
Wydaje mi się, że chodziło o drukowanie pocztówek. Didek pytał o zdanie, ale spotkał się ze sprzeciwem.

Ja z Japonii nie raz dostałam taką bardzo cienką kartkę, która się gnie jak kartka (taka zwykła, albo jak ulotka ^^), ale nie ulega wątpliwości, że to jednak kartka. Dodatkowo - bardzo ładna. Więc takie pocztówki jak najbardziej powinno się rejestrować.

Powiem jeszcze, że wysłałam na PC kilka handmade'ów, ale za każdym razem 10 razy zastanowiłam się, czy na pewno wygląda estetycznie, czy jest wpisany w preferencje. Handmade wysyłam do ludzi, którzy zaznaczą sobie w profilu, że je lubią. Raz wysłałam do gościa, który nie miał zaznaczonego, że lubi, ale miał to: "I would be happy to receive all types of postcards." i że lubi Muminki. To mu wysłałam taką: http://www.postcrossing.com/postcards/PL-302769 Dostałam odpowiedź, że to najpiękniejsza pocztówka jaką dostał. (;

Nie lubię jednak ludzi, którzy wysyłają faktycznie byle co i ograniczają się do napisania ID i "Happy postcrossing". Często się zdarza, że połowa jego wysłanych to jedna i ta sama pocztówka. Grrr!

Mój blog || PC || Wymiana || Polska - ulubione || Last.fm
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2012 09:48 AM przez Hiiri.)
05-11-2012 09:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Hiiri - 05-11-2012 09:45 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS