Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
Monasi4 Offline
Katriana Syntia
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #13
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
Pasażerko, mi się ten handmade szalenie podoba! No, ale jak sobie wyraźnie nie życzysz handmade, to wiadomo, masz prawo nie rejestrować.

Ja tylko raz dostałam nie-kartkę, ale wtedy to byłam świeżyneczka jeszcze, nie pomyślałam nawet żeby to odrzucić, a wyglądało strasznie. Był to obrazek wydrukowany, naklejony na tekturkę taśmą i z tyłu cała wiadomość wydrukowana. Na dodatek padał wtedy deszcz i z mojej skrzynki wyjęłam ją całą przemokniętą i naklejony obrazek był jedną, wielką falą. Była to nie-kartka z Niemiec i jest jedyną niezeskanowaną pocztówką na moim wallu, a tak teraz to nawet nie wiem gdzie ona jest... Na pewno jej nie ma pośród innych niemieckich.

Właśnie sobie przypomniałam, że dostałam też dwie self-printed. Jedną z kotem i taką tam multi składankę Bleh. Obydwie z Holandii, szok prawda? Zdziwko Ogólnie moje najbrzydsze Cyklop pocztówki są z Holandii.

Profil PCPocztówki na wymianęWszystkie otrzymane pocztówki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2012 08:43 PM przez Monasi4.)
02-08-2012 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Monasi4 - 02-08-2012 08:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS