Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
anka79 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #255
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
ok to napiszę tu, żeby już nie mieszać Chciałam wyrazić to, co w poscie dotyczącym kartki czyli:
Pan wysłał do mnie starą kartkę z wiadomością wydrukowaną na komputerze. Resztę kartki zakleił znaczkami. Po oderwaniu kilku znaczków (3 same odpadły, dwa ja odkleiłam) okazało się, że kartka była już wcześniej wysyłana. Pod spodem jest inny adres i wiadomość napisana odręcznie do innego odbiorcy. Poza tym kartka jest pognieciona (nie oddaje tego skan) i pożółkła. Widoczne ślady upływu czasu i "podwójnej" podróży.
mniej więcej to chciałam wyrazić Uśmiech
Samlanka jak możesz to zerknij czy tak będzie bardziej czytelnie:
You sent the old sheet with the message printed on a computer to me. He taped the rest of the sheet up with stamps. After tearing a few stamps away (3 alone came off, two I unstuck) as it turned out the sheet earlier was already sent. There are other address and a handwrite message at the bottom to other recipient. Apart from that the sheet is crumpled (a scan isn't giving it back) and yellowed. Visible signs of the passage of time and "double" of travel. Such persons should not participate in Postcrossing
wszystkie ewentualne uwagi przyjmuję piszcie śmiało

Otrzymane z Polski II Favy PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2012 09:29 PM przez anka79.)
10-03-2012 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - anka79 - 10-03-2012 09:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS