Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
anka79 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #273
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
każdy ma swojego pierwszego expa i swoją pierwszą niezarejestrowaną pocztówkę. Ja expa już się dorobiłam jakiś czas temu no to przyszła pora na niezarejestrowaną. Jak wiecie do tej pory rejestrowałam wszystko co dostałam, bo jestem sobie w stanie wyobrazić różne sytuacje. Wczoraj dostałam off z Japonii i mimo, że nie jest to najgorsza pocztówka jaką otrzymałam nie zarejestruję jej, bo mój poziom wyobraźni się wyczerpał:
[Obrazek: CCF20121123_00000.jpg]
[Obrazek: CCF20121123_00001.jpg]
bo:
mam wyraźnie napisane na profilu, że nie chcę kartek świątecznych. Po co ja to napisałam skoro nikt nie czyta?
powiedzcie mi co ta kartka przedstawia typowego dla japońskich świąt? choinkę? amerykańską czerwoną skarpetę? ogólnoświatowych Mikołajów? A może angielski napis Marry Christmas?
nigdzie na kartce nie ma żadnego napisu w języku japońskim
kartka wygląda jak odcięty przód karnetu lub zwykła tekturka, obrazek jest wytłaczany
nie ma miejsca na adres, ani na znaczek, adres i Id jest wydrukowane z systemu
do tego adres nadawcy od razu mi nasunął myśl, że dziewczę liczy na TYC albo na swapa (no to się przeliczy)
a do tego kartka wysłana 16 listopada 1,5 miesiąca przed świętami. No już naprawdę nie przesadzajmy......
Podsumowując zabolały mnie 2 rzeczy: ewidentne kłamstwo na kartce i zupełna ignorancja moich kartkowych preferencji....
w związku z tym rejestracji nie będzie.....

Otrzymane z Polski II Favy PL
11-23-2012 08:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - anka79 - 11-23-2012 08:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS