Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #289
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
(11-23-2012 09:41 PM)Claudya napisał(a):  A powiedzcie mi, co sądzicie o tym, jeśli ktoś wyśle np. jakieś zdjęcie wydrukowane na takiej ładnej kartce "świecącej", nieco sztywniejszej, ale nie tak sztywnej jak typowa pocztówka? I zdjęcie to nie jakieś badziewie, tylko coś fajnego, jakieś mapki ładne czy cuś? Uśmiech

szczerze mówiąc jeszcze takiego nie dostalam Uśmiech,ale swego czasu otrzymałam zdjęcie,wydrukowane metodą chałupniczą Cyklop,z paskami różnokolorowymi,świadczącymi,że tusz się kończy, nie zarejestrowałam tego do dziś i zapewne wypadło już z systemu Oczko (przy okazji osoba,która mi to wysyłała już nie bawi się w PC,chyba więcej osób niezarejestrowało jej "dzieł":lolUśmiech.
PS.ja zawsze szukam w takich sytuacji profilu nadawcy i jeśli widze,że wszystkim wysyła śmieci,to nie rejestruje,a jeśli tylko mnie,to czasem wybaczam Oczko
11-23-2012 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - pro-et-contra - 11-23-2012 10:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS