Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
Czocher Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #321
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
nie myślałam, że kiedyś i mnie spotka problem "rejestrować czy nie", ale dzisiejsza kartka (a raczej kartki) mnie trochę zaskoczyly i sama nie wiem co z tym zrobić. Dostałam bowiem... kartki które ktoś dostał przede mną. Jedną z rosji (całkiem ładną, aczkolwiek wypisaną przez rosjankę dla niemca, który przesłał mi ją z naklejką "mam takie dwie, więc przekazuję dalej") a drugą z taką samą naklejką, również wypisaną, ale jest to samodzielnie wydrukowana, niewyraźna kartka z Portugalii, na której mało co widać.
Nie powiem, czuję się trochę zawiedziona i zlekceważona, bo to mimo wszystko nie jest kartka (kartki) do mnie. Jakoś kiepsko mi uwierzyć, żeby w Berlinie nie można było kupić pocztówek do wysłania. Poza tym widzę, że koleś wysłał mi kartki, które mu po prostu nie pasowały do jego "wymagań' - czyli oversize i handmade.
Myślę, że to nie pierwszy raz kiedy robi coś takiego, bo na ponad 1700 otrzymanych pocztówek nie ma ani jednej zeskanowanej otrzymanej w galerii, a na jednej z "moich" kartek jest napisane, że nadawca załadował skan. Z drugiej strony w jego wysłanych widać i jakieś addcards, reklamy, kartki z innych krajów, ale też kilka niemieckich.
Trochę długo i chaotycznie, ale naprawdę nie wiem co zrobić z tą sytuacją Smutny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-26-2013 02:02 PM przez Czocher.)
02-26-2013 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - Czocher - 02-26-2013 01:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS