Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #31
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
(02-17-2012 04:05 PM)ven-a napisał(a):  Jeżeli ktoś już wysłał kartkę, to powinniście ją zarejestrować od razu jak przyjdzie, a nie tak zlośliwie rejestrować późno. Najlepiej wtedy w komencie zamieścić, że kartka jest brzydka albo nic nie pisać. To by na mnie bardziej podziałało niż późne zarejestrowanie kartki.

Niestety, nie wszyscy myślą tak jak Ty. Niektórzy mogą mieć gdzieś, że adresaci nie życzą sobie reklam/handmade/zdjęć itp i dalej będą uszczęśliwiać na siłę i sugestię, że nie o to chodzi mogą olać lub odpiszą, że powinnaś się cieszyć. Jak nic nie napiszesz to jeszcze nie domyśli się, że coś jest nie tak.


Wracając do tematu - przez jakiś czas rejestrowałam reklamy, rysunki, kartki wysłane z zeszytu z jednym zdaniem a nawet kartkę-widmo, której nie dostałam myśląc, że kartka dojdzie lub nadawczyni wyśle jeszcze raz. W każdym wypadku grzecznie pisałam co o takiej "kartce" myślę. Jakaś osoba odpisała dlaczego taki wybór a nie inny i przepraszając. Kartka-widmo została kartką-widmo.
Po którejś z kolei uszczęśliwienia mnie reklamówką powiedziałam dość. Od samego początku mam napisane w profilu, żeby nikt ich mi nie wysyłał. Nie zarejestrowałam reklamy jakiegoś spotkania z wyznaczoną datą spotkania i mapką jak tam się tam dostać z Tajwanu (wszystko po chińsku), nalepionego na kartonik nierówno oderwanego od reszty opakowania wieczka jakieś herbaty z Wielkiej Brytanii, wydrukowanego w całości listu i adresu z Brazylii. Jakiś czas temu dostałam PW z ID od Brazylijczyka aby zarejestrować, bo właśnie jego przesyłka stała się expired. Jak się okazało taki sam list, słowo w słowo, wysłał komuś innemu. Grzecznie odpisałam, że od jakiegoś czasu żadnej pocztówki z Brazylii nie dostałam i dlatego nie będę rejestrować czegoś, czego nie dostałam. Nie wiem co z tego wyniknie.

otrzymanePL
favyPL
02-19-2012 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - stalowamagnolia - 02-19-2012 08:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS