Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rejestrować czy nie rejestrować?
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #47
RE: rejestrować czy nie rejestrować?
Tiaa tak właśnie apropos tego co pisze Romanek, u mnie było podobne.... Dziewczyna z okolic Rotterdamu, albo nawet z samego Rotterdamu, na mapie wygląda, że na obrzeżach gdzieś, ale pocztówka ma stempel z Rotterdamu. Mam blisko 40 pocztówek z Holandii w favach, również z Rotterdamu, BARDZO wyraźnie napisane, że nie chcę addów i zwierzaków, funny cards itd. Jeszcze wyraźniej, że proszę po prostu o zwykły widoczek, że może być nawet multi (wielu z was ma napisane, że only singleviews please, ja nie, ja mam napisane, że wolę nawet multi niż jakąś krowę, świnię, kwiatki a nawet niż Rembrandta). Mnie z Holandii zadowoliło nawet to: http://www.postcrossing.com/postcards/NL-931139 czy to jest ładna kartka? Nie! Ale jest to widoczek czyli to o co proszę. Choć to nieładna multi, to jednak dzięki tej pocztówce mam jakiekolwiek pojęcie o tym jak wygląda miejscowośc nadawcy, na dodatek kobieta napisala z tylu kilka słów o swoim mieście. Super! Więc się da, a wątpię by taka kartka kosztowała nie wiadomo ile...
Kolejna z Rotterdamu tym razem, też multi, takie sobie: http://www.postcrossing.com/postcards/NL-951127 zarejestrowałam bez szemrania i jeszcze sie ucieszyłam, że było nie było jest to widokówka
Dlatego, pomimo prośby Ven-y obstaję przy swoim. Po upływie 60 dni zarejestruję i napiszę, że niestety ją dostałam i niestety muszę ją zarejestrować...
Marzy mi się, że algorytm PC zatnie się na miesiąc i wyłączy z zabawy Holendrów i Niemców..

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-20-2012 10:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: rejestrować czy nie rejestrować? - nemezis871 - 02-20-2012 10:48 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS